Salon polecany przez Dermika Salon & Spa

+32 757 66 04 salon@martesspa.pl

Nasz zespół

Nasz zespół

Czyli ludzie Martess Spa&Massage
Please specify image url

mgr Marlena Grzymkiewicz

Właściciel

Specjalistka z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej w gabinetach SPA. Absolwentka kursu z zakresu innowacyjnych technik masażu SPA&Wellness. Szkoleniowiec.

Please specify image url

Blanka Seńczuk

Stylistka fryzur

Specjalistka z zakresu koloryzacji i upięć. W swoim zawodzie posiada tytuł mistrza.

Please specify image url

Katarzyna Oślizło

Stylistka fryzur

Specjalistka z zakresu relaksacji głowy, pielęgnacji włosów, męskich strzyżeń i stylizacji zarostu. W swoim zawodzie posiada tytuł mistrza.

Please specify image url

Tatiana Szczęch

Stylistka

Dyplomowana stylistka, doradca wizerunkowy oraz trener wizażu z wieloletnią praktyką w branży. Ekspert HR Polska ds. wizerunku.

Please specify image url

Lek. Klaudyna Szlachta

Specjalistka z zakresu medycyny estetycznej

Jest absolwentką wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Ukończyła również „Kosmetologię lekarską” w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, gdzie uzyskała uprawnienia do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Please specify image url

Mgr Marta Gierlińska

Certyfikowany coach i trenerka biznesu i rozwoju osobistego.

Marta pomaga przedsiębiorczym kobietom rozwijać ich biznes i pozyskiwać więcej klientów. Pokazuje najskuteczniejsze metody marketingu, które pozwalają im prowadzić firmę w sposób bardziej przewidywalny, niż wcześniej. Jej klientki odzyskują wiarę w to, że ich firma może przynosić bardzo dobry przychód, dawać więcej satysfakcji oraz wolności osobistej.

Moc Kobiety